Мобільний додаток

"Люди приходять до нас відпочити": барбер про культуру вусів та борід

18.04.2019 р., 13:11

Колись були цирюльні, а тепер – барбершопи. Хто ходить до барбершопів та чому вони стали популярними? Про це в ефірі "ДеньПРО" розповів барбер Камран Барберос.

Ведуча:

Марія Сизон

Камран Барберос розповів, що носити бороду зараз дуже модно. Більше того, за його спостереженнями, люди часто доглядають за бородою навіть більше, ніж за волоссям.

При цьому барбер розвінчав міф про те, що гарно стригти бороду можуть тільки чоловіки.

"У нас є майстри, Олена та Вікторія, які працюють у нас в салоні. Дівчата-барбери справляються дуже добре, навіть ювелірно. Іноді навіть я можу підійти спитати в них поради", – поділився барбер.

Він відзначив, що клієнти барбершопів бувають дуже різними, і серед них не можна визначити якусь превалюючу касту чи категорію людей. І всі вони, як помітив Камран Барберос, приходять до барбершопів не лише заради стрижки, але й задля релаксу.

"У нас є дуже різні клієнти. Є люди, що працюють на якихось посадах, є музиканти, спортсмени – зовсім різні люди. Знаєте, це залежить не від того, де вони працюють чи чим займаються, – пояснив барбер. – Люди просто приходять до нас відпочити. Тому що ми зазвичай не просто стрижемо. У нас є різні маски, ми відпарюємо обличчя…".

Камран Барберос наголосив, що у барбершопах, так само, як і у перукарнях, все має бути стерильно. Так, у барбершопі, де він працює, ножиці та небезпечні бритви стерилізують у спеціальних пристроях у стерилізуючому розчині.

У нас усе стерильно. Є спеціальні препарати, якими ми стерилізуємо ножиці і небезпечні бритви у спеціальному пристрої.

Раніше косметолог розповів, як правильно доглядати за шкірою.

Фото pexels.com

"Люди приходять до нас відпочити": барбер про культуру вусів та борід

Новини по темі