Мобільний додаток

Бойовика "ЛНР" засудили до 8 років позбавлення волі — штаб ООС

13.04.2019 р., 18:06

У Луганській області бойовика угруповання "ЛНР, яке підтримується Росією, засудили до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляє штаб Операції об’єднаних сил.

Зазначається, що відповідне рішення ухвалив Кремінський районний суд Луганської області.

У повідомленні також йдеться, що у лютому цього чоловіка було затримано на лінії зіткнення з окупованими територіями під час обстрілів.

У штабі зауважують, що засуджений бойовик брав активну участь у бойових діях на боці терористів проти українських військ на території населених пунктів Жолобок Попаснянського району та Сентянівка (Фрунзе) Слов’яносербського району Луганської області. За це він отримав нагороди від очільників бойовиків.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото — pexels.com

Бойовика "ЛНР" засудили до 8 років позбавлення волі — штаб ООС

Новини по темі