Мобільний додаток

СБУ заявляє про активізацію втручання спецслужб РФ у виборчі процеси в Україні

21.03.2019 р., 12:08

Спецслужби Російської Федерації активізували втручання у виборчий процес в Україні. Про це йдеться у повідомленні Служби Безпеки.

Насамперед, РФ використовує соцмережі для маніпулятивного впливу на електоральні настрої українських користувачів мережі Інтернет.

Фахівці СБУ також зафіксували, що з кінця 2018 року російські «куратори» почали активно поширювати інформацію щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів Президента. Інший напрямок дестабілізації — розпалювання міжконфесійної ворожнечі на тлі отримання українською церквою Томосу.

Служба безпеки заявляє про припинення діяльності розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів. Четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів поширювали поширювали матеріали із ознаками сепаратистського змісту на регіональному і загальнодержавному сегментах інтернету. Матеріали публікували у соцмережі «Вконтакте» через спільноти антиукраїнського спрямування. Винагороду за роботу отримували через сервіси грошових переказів, які заборонені в Україні.

Разом із тим російські спецслужби продовжують розповсюдження пропагандистських матеріалів антидержавного змісту, тож Служба безпеки України вкотре звертається до українських користувачів Інтернету з проханням бути уважними та у разі отримання від невідомих осіб пропозицій щодо поширення в соцмережах інформації антиукраїнського спрямування повідомляти на гарячу лінію СБ України.

Нагадаємо, вибори президента України заплановані на 31 березня. Центральна виборча комісія України створила 199 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України. Дільничні виборчі комісії мають бути сформовані до 12 березня. ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію, тоді було 44 кандидатів у президенти.  Зараз балотуються у президенти 39 кандидатів.

Фото: Liga.Net

СБУ заявляє про  активізацію втручання спецслужб РФ у виборчі процеси в Україні

Новини по темі