Мобільний додаток

Учасник подій під Дебальцевим: "Усі ці масові заходи – це мізер від того, що потрібно було зробити"

18.02.2019 р., 12:11

В Україні вшановують захисників Дебальцевського плацдарму. 4 роки минуло відтоді, як українські військові вийшли з так званого Дебальцевського котла. Безпосередній учасник виходу з Дебальцевського котла, старший сержант спецпідрозділу поліції "Дніпро-1" Костянтин Мельник в ефірі "РанокПРО" розповів, як ставляться учасники подій під Дебальцевим до відзначення цієї дати

Ведучі:

Ольга Бабчук, Павло Туптинський

Костянтин Мельник розповів, що належав до підрозділу, який рятував людей, що виходили з Дебальцевого, збирав поранених і вбитих та допомагав розвідкою оточеним підрозділам.

Він вважає, що українці не винесли з подій Дебальцевого усіх уроків, які треба було винести.

"Як на мене, всі ці масові заходи – це мізер від того, що потрібно було зробити. Потрібно було зробити аналіз тієї ситуації, що сталася, і для підрозділів, які могли у подальшому потрапити в таку халепу, можна було розробити якісь стандартні дії. Потрібно було вивести на чисту воду тих людей, які бездарно командували цією операцією", – переконаний учасник виходу з Дебальцевського котла.

Читайте також: Гай: потрібно проводити повноцінне розслідування, аби дати оцінку подіям у Дебальцевому

Костянтин Мельник додав, що ні він, ні ті, його товариші, які були з ним під Дебальцевим, не відзначають річниці цих подій.

"Ми не любимо ці дати. Точно так само, як не люблять ці дати ті, хто були в Іловайську. Ті, хто дійсно був там, не відзначають їх. Тому що це трагедія, це особисті втрати. Як дата, вона не має якогось надсуспільного значення. Це на мою думку", – пояснив Костянтин Мельник.

Нагадаємо, на Донбасі протягом січня-лютого 2015 року поблизу міста Дебальцеве відбувалися активні бої. У лютому з міста були виведені українські підрозділи. Як повідомляли ВВС Україна у Генштабі, за час оборони Дебальцівського виступу загинули 136 та були поранені 331 військовослужбовець ЗСУ.

Фото UA:Перший

Учасник подій під Дебальцевим: "Усі ці масові заходи – це мізер від того, що потрібно було зробити"

Новини по темі