Мобільний додаток

Новорічний ефір Українського радіо

28.12.2018 р., 13:52

31 грудня та 1 січня усі три канали Українського радіо — Перший канал, Радіо Промінь та Радіо Культура — мовитимуть у святковому режимі, щоб відсвяткувати початок 2019 року разом зі своїми слухачами.

"Ми хочемо бути зі слухачами під час всіх важливих подій, адже актуальність – одна із вимог нашої роботи. Тому Українське радіо пропонує різноманітну програму для новорічного настрою", — зазначив генеральний продюсер радіо Дмитро Хоркін.

За його словами, з Українським радіо можна провести 2018 рік на Першому каналі з глибокою аналітикою минаючого року і політичними прогнозами на наступний, чи поринути у новорічну казку під мелодії симфонічного оркестру на Радіо Культура, і зустріти новий 2019 рік з найкращою підбіркою української музики на Радіо Промінь.

Українське радіо

31 січня Перший канал Українського радіо підсумовуватиме 2018 рік у різних сферах життя.

Політичні та економічні підсумки року будуть проводити:
О 8:12 у програмі "Сьогодні.Зранку" та о 18:10 у програмі "Сьогодні.Ввечері".
О 10:12 у програмі "Вся країна" підведуть підсумки у сфері самоврядування.
О 11:10 у програмі "Рушійна сила" ви зможете почути про досягнення країни і світу в транспортній царині.
О 14:10 у програмі "Сьогодні.Вдень" підбиватимуть суспільно-політичні підсумки та зроблять політичний прогноз на 2019 рік.
О 19:10 у програмі "Персона грата" можна буде почути дайджест з підбіркою інтерв'ю топ-персон. Зокрема з головою представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі, українським православним церковним діячем, Святійшим і Блаженнішим Філаретом І, Президентом України у 2005-2010 роках Віктором Ющенком та іншими.
О 21:58 ви почуєте привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
О 22:59 звучатиме привітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.
О 23:08 у програмі "Планета спорту" ви почуєте про всі спортивні здобутки року.
О 23:18 ведучі Галина Бабій та Роман Коляда будуть проводити рік зі слухачами, згадуючи найвагоміші події року та їх висвітлення на Українському радіо.
О 23:50 прозвучить привітання Президента України Петра Порошенка.

1 січня:
О 18:10 у програмі "Міжнародний контекст" ведучий Олександр Піддубний разом з експертом прогнозуватиме перебіг подій у 2019 році на міжнародній політичній арені.
О 19:15 у програмі "Вся країна.Сучасна громада" говоритимуть про найкращу практику у місцевому самоврядуванні, а також про здобутки в ОТГ.

Радіо Промінь

Ведучі другого каналу Українського радіо створили свято в ефірі ще задовго до Нового року, зібравши привітання від українських музикантів — саме цими лаконічними і добрими побажаннями будуть сповнений ефір Радіо Промінь упродовж усього дня.
 

31 січня:
О 21:00 у спецвипуску "Промінь рекомендує" в ефірі лунатиме найактуальніша українська музика 2018 року та найсвіжіші треки, що були в ефірі цього року.
О 23:50 прозвучить привітання Президента України Петра Порошенка.

1 січня о 19:00 програма "Година Меломана" гарантує стильний початок року. Приготуйтеся до двогодинної танцювальної вечірки у стилі джаз-фанк!

Радіо Культура

У святкові дні в ефірі третього каналу Українського радіо звучатимуть новорічні вірші. Їх итатимуть як самі поети (Григорій Фалькович і Іван Малкович), так і ведучі Українського радіо.

30 грудня о 21:00 програма "Оперний абонемент" створить передноворічний настрій записом улюбленої казки дітей і дорослих "Попелюшка" в дотепній інтерпретації Джоакіно Россіні, яка відбуватиметься в Національній опері України. У титульній партії — Олена Бєлкіна, яка й сама називає себе Попелюшкою, адже саме ця роль зробила з молодої української співачки зірку європейської опери.

 

31 грудня о 11:07 у програмі "Імператив" ведуча Юлія Чаплінська разом із завідувачем науково-дослідного сектору археології Києво-Печерського заповідника Сергієм Тараненком та пам’яткоохоронцем, археологом і спелеологом Тимуром Бобровським поговорять про археологічні сенсації 2018 року в Києві.
О 18:00 радіослухачі почують наживо концерт "Напередодні Нового року" Симфонічного оркестру Баварського радіо, який  Радіо Культура транслюватиме з Мюнхенського залу "Геркулес Хол". У програмі твори Леонарда Бернстайна, Клода Дебюссі, Антоніна Дворжака, Вольфганга Амадея Моцарта та інших. Диригент – Марісс Янсонс, соліст – знаменитий американський піаніст Ланг Ланг. Коментуватимуть трансляцію в студії Радіо Культура ведучі Наталія Куляєва та Світлана Галась.
З 23:00 в ефірі лише музика — добірка найвідоміших різдвяних джазових хітів від бігбендів Латвії та Словенії для піднесеного настрою, а також вальси і польки Йоганна Штрауса, Петра Чайковського, Фридерика Шопена, найкращі твори Бізе, Моцарта на інших.

1 січня

О 12:15 перший і третій канали Суспільного — Радіо Культура і Українське радіо транслюватимуть наживо традиційний новорічний концерт за участю Віденського Філармонічного оркестру, який відбудеться у Відні.

Віденський новорічний концерт має майже 80-річну традицію та користується незміннимінтересом у слухачів. У програмі переважатиме музика Йоганна, Едуарда та Йозефа Штраусів. Диригент – Крістіан Тілеман.

Обидва святкові дні, 31 грудня та 1 січня, в ранкових програмах "Культура.Live" говоритимуть про ТОП-токсичні практики року (адже слово "токсичний" визнано словом року за версією Оксфордського словника), про важливі новорічні рішення щодо початку здорового способу життя, про найбільш очікувані фільми та кіноподії прийдешнього року, а також зроблять жартівливий гонзо-прогноз культурного життя в Україні на 2019 рік.

Однією із гостей програми буде Тетяна Кисельчук, генпродюсерка просвітницького напряму на Суспільному. Вона допоможе ведучим Ірині Славінській та Олені Гусейновій провести уявну екскурсію майбутнім 2019 роком.

Новини по темі