Спецефіри Українського радіо щодо ситуації на Азовському морі

Спецефіри Українського радіо щодо ситуації на Азовському морі

Спецефіри трьох каналів Українського радіо щодо ситуацію, яка склалася на Азовському морі, де вчора всупереч міжнародним угодам прикордонні кораблі Росії здійснили агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України — російський корабель здійснив таран  українського рейдового буксиру. У результаті цих дій було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Доля екіпажу невідома. 
Спецефіри: 

 

З 13:00 до 15:00 у програмі "Сьогодні.Вдень" на Першому каналі Українського радіо обговорюватимуть питання безпеки і оборони держави.

 

О 16:00 Перший канал та третій канали Українського радіо транслюватимуть позачергове засідання Верховної Ради, де розглядатиметься питання про можливість запровадження в Україні воєнного стану. Ведучі Українського радіо разом із запрошеними експертами аналізуватимуть політичні наслідки цього кроку і позиції окремих політичних сил.

 

О 18:00 відбудеться трансляція Ради безпеки ООН. Після цього ведучі разом з експертами у студії проаналізують міжнародно-правові наслідки російської агресії. Ефір можна прослухати на першому та третьому каналах Українського радіо.

 

Слудкуйте за оперативними новинами на усіх трьох каналах Українського радіо, на сайті, у соціальній мережі Фейсбук та у додатку suspilne.radio.