Мобільний додаток

На честь завершення сезону проекту КіноКульт відбудеться фестиваль

26.10.2018 р., 14:14
Завершується сезон проекту, в якому ми об'єднали зусилля порталу видання Moviegram зусилля каналу UA:Культура, що є складовою Суспільного. Ви намагалися людям показати кіно.
 
В ефірі Українського радіо виконавчий продюсер каналу UA: Культура Лук′ян Галкін розказав про деталі заходу.
 
1-4 листопада відбудеться КіноКульт Фест. І буде щось особливе з цікавими ідеями, досвідом. Чи задоволені Ви як відбувся цей сезон? І чого чекати на завершенні?
 
Лук′ян Галкін: Так, задоволений. А очікує нас протягом цих днів багато чого цікавого, особливо глядацький досвід, тому що культура може принести якісь приємні враження, але вони можуть стати випробуванням. Адже наша велика ідея у тому що кіно - це унікальний глядацький досвід, який не обов'язково може бути приємним, але розширює наші кордони. Це форматне і стресове кіно. Але при цьому це абсолютна атмосфера взаємодії, комунікації, коли цей досвід пришвидшує цей емоційний метаболізм. Тому така крапка, як кінофестиваль - ідеальна для завершення першого сезону КіноКульту.
Одним з того, що ми анонсували це фільм "Неоновий демон". Обіцяю красу, але катарсису не можу пообіцяти.
 
На яких локаціях буде проходити фестиваль?
 
Лук′ян Галкін: У  нас буде три локації: Будинок звукозапису, де у нас буде відкриття фестивалю за участі Оркестру народних інструментів Українського радіо; у телецентрі "Олівець" студія "Як дивитися кіно", яка матиме декорації чорного вігваму з фільму "Твін Пікс"; бомбосховище телецентру. Знайти детальну інформацію можна на сторінці у Facebook, увівши Кіно Культ Фест, ви побачите всі чотири заходи. На кожний захід реєстрація окрема, але участь безкоштовна.
 
 
Прослухати повну версію програми
 
Слухайте програму "Сьогодні.Вдень" з 13.00 по 15.00!
На честь завершення сезону проекту КіноКульт відбудеться фестиваль

Новини по темі