Мобільний додаток

Верховна Рада не зняла недоторканність із Вілкула (аудіо)

16.10.2018 р., 15:53

Верховна рада не підтримала подання генпрокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності зі співголови фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула.

Верховна рада не підтримала подання генпрокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності зі співголови фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула. "За" проголосували 137 народних депутатів, за необхідного мінімуму у 226 голосів. Генпрокурор Юрій Луценко під час представлення подання з парламентської трибуни, повідомив, що Вілкула підозрюють у зловживанні службовим становищем на посаді голови Дніпровської ОДА у 20111 — 12 роках.

Прослухати


Зараз у депутатів обідня перерва. На вечірньому засіданні — 0 16 годині вони мають почати розгляд питання щодо зняття депутатської недоторканності з іншого представника "Опоблоку" Дмитра Колєснікова. Його Генпрокуратура підозрює у причетності до відчуження деяких об’єктів нерухомості державного підприємства "Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Осади" в Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. м.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Новини по темі