Мобільний додаток

Андрій Логвіненко: "Безпеку пляжу позначають прапорцями різних кольорів"

18.08.2018 р., 10:06
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує купатися на 164 пляжах, адже там зафіксовано понаднормативне мікробне забруднення. До переліку нерекомендованих потрапили пляжі річок, озер, ставків та морського узбережжя в різних областях України.
 
Як визначити чи дійсно можна на цьому пляжі купатися, розповів в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" заступник начальника служби утримання водних об'єктів комунального підприємства "Плесо" Андрій Логвіненко.
 
У Києві 13 муніципальних пляжів, на яких встановлені інформаційні стенди. На цих стендах є інформація, що є три типи прапорців - зелений, червоний та жовтий. Зелений - купатися можна, жовтий - не рекомендується і червоний - не купатися. На пляжах встановлені вишки рятувальні або флагшток може бути встановлений, на якому відповідні прапорці вивішують. Зазвичай стенди встановлюють на вході, щоб люди, коли заходять на пляж, могли одразу ознайомитися з правилами. І зайшовши на пляж, вони можуть побачити відповідний прапорець. Або можна запитати lifeguard, працівників адміністрації. 
 
 
Прослухати повну версію розмови
Андрій Логвіненко: "Безпеку пляжу позначають прапорцями різних кольорів"

Новини по темі