Мобільний додаток

СБУ викрила банду торговців людьми

4.05.2018 р., 12:45

Співробітники СБУ спільно з поліцією та прикордонниками припинили на Миколаївщині діяльність міжнародного злочинного угруповання, яке переправляло українок у країни Європи та Західної Азії.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Правоохоронці встановили, що мешканка обласного центру спільно із співмешканцем знаходили дівчат, які перебували у складному матеріальному становищі, і переконували їх зайнятися секс-бізнесом за кордоном. Після успішного "вербування" жінка надсилала анкети українок в один із розважальних центрів у Європі. Власники закладу забезпечували прибуття дівчат та їх "працевлаштування" у клубах європейських та азійських країн", - зазначається у повідомленні.

Задокументовано п'ять фактів переправлення українок за кордон учасниками групи.

Правоохоронці встановили, що після прибуття у дівчат забирали документи та обмежували вільне пересування. Значна частина зароблених коштів привласнювалася зловмисниками.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України співробітники СБУ затримали організаторку протиправного бізнесу за місцем проживання під час "контролю" за вильотом до Європи двох українок засобами електронного зв'язку, повідомили в прес-центрі.

Під час обшуків за місцями проживання організаторів та їх особистого транспорту правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку та засоби зв'язку, анкетні дані громадян та переписку, яка підтверджує переправлення дівчат за кордон для сексуальної експлуатації.

Тривають першочергові слідчо-оперативні дії.

Новини по темі