Мобільний додаток

"Київстар" підняв тарифи після запуску 4G

18.04.2018 р., 18:07

Компанія "Київстар" запровадила нову лінійку тарифів у зв'язку із запуском 4G-мережі. Найнижчий тариф подорожчав на 10 грн.

Про це заявив президент компанії "Київстар" Петро Чернишов у спільному інтерв'ю "Економічній правді" і "Зе Інтерв'юер".

"Вийшла нова лінійка тарифів. Найнижчий тариф у попередній лінійці був 45 грн на місяць, тепер — 55 грн. Зрозуміло, що інші теж приблизно настільки ж підвищилися. Виходить приблизно на 10 грн. Я не думаю, що це якесь божевільне зростання цін", — розповів Чернишов.

За словами Чернишова, перейти на нові тарифи доведеться всім абонентам незалежно від того, чи підтримують їх смартфони мережу 4G, адже переваги у результаті відчують всі.

"По-перше, всі ці 4G перейдуть у звичайні голосові дзвінки, ми їх туди переводимо, розвантажуємо мережу. Набагато більше абонентів користуватиметься 4G, не знаючи про це... Тобто маршрутизація вашого дзвінка піде не по старих GSM-частотах, а частина дзвінків піде в 4G. Буде більш чіткий звук", - пояснює глава компанії.

Окрім цього, "від того, що люди підуть у 4G з новими хорошими телефонами, розвантажиться мережа 3G. Відповідно у 45% людей, в яких телефони старі, стане кращий Інтернет в 3G".

Нагадаємо, 30 березня 2018 року оператори мобільного зв'язку lifecell і Vodafone запустили в Україні технологію 4G. 6 квітня послуга мобільного інтернету четвертого покоління також стала доступна для абонентів оператора "Київстар" у 20 населених пунктах.

Компанія "Vodafone Україна" представила оновлену лінійку тарифів з урахуванням збільшення об'єму трафіку після запуску 4G, а "lifecell" застосовує тарифікацію 4.5G трафіку в мережі у рамках існуючих тарифів.

Для використання зв'язку нового покоління абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карту) і смартфон з підтримкою мінімум 4G/LTE.

Новини по темі