Мобільний додаток

Країни ЄС визначились у своєму ставленні до Росії

2.04.2018 р., 13:28

У Брюсселі склали рейтинг та створили відповідну карту ставлення країн-членів Євросоюзу, а також деяких сусідніх країн до Росії.

Цю карту оприлюднило брюссельське видання "Bruxelles2".

"В основу дослідження покладені позиції країн під час дискусій всередині Євросоюзу щодо політики економічних санкцій відносно Росії, а також нещодавні рішення окремих країн щодо висилання російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку у британському Солсбері", - йдеться у повідомленні.

Відтак, на думку авторів видання, найбільш жорсткою щодо Росії є політика Великої Британії, Швеції, Литви та Польщі.

Просто "жорстким" характеризується ставлення до РФ Естонії, Латвії, Данії, Чехії, Румунії, Албанії та Норвегії (останні дві не є членами ЄС).

Змішані позиції у політиці відносно Москви у Франції, Німеччині, Фінляндії, Нідерландах, Ірландії, Хорватії, а також у Боснії та Герцеговині (не є членом ЄС).

М’якою щодо Росії, на думку експертів, є політика Італії, Іспанії, Португалії, Словаччини, Австрії, Словенії, Бельгії, Люксембургу, Чорногорії, Македонії та Туреччини (останні три – не є членами ЄС).

При цьому найбільш лояльними до РФ із "дуже м’якою" позицією визначені такі країни, як Угорщина, Болгарія, Кіпр, Мальта, Греція, а також Сербія (не входить в ЄС).

Країни ЄС визначились у своєму ставленні до Росії

Новини по темі