Мобільний додаток

Суд відмовив Надії Савченко у відводі прокурора, вона заявила відвід суддям

29.03.2018 р., 14:56

Апеляційний суд Києва, який розглядає скаргу на арешт Надії Савченко, відмовив у задоволенні клопотання народного депутата щодо відводу прокурора Олександра Климовича.

Після цього Савченко заявила відвід суддям. Про це рішення оголосив головуючий суддя Ігор Паленик, повідомляє Укрінформ.

Одразу після початку засідання Надія Савченко заявила відвід одному з прокурорів. "Є відвід прокурору Климовичу", - сказала вона.

Сам Климович заперечував проти задоволення цього клопотання.

"Заперечую проти заявленого клопотання. Я вважаю, що подане клопотання є необгрунтоване і направлено на затягування судового розгляду та уникнення кримінальної відповідальності", - наголосив прокурор.

Під час виступу Климовича активісти заважали йому виступати, скандували "Ганьба".

Суд відмовив Савченко у відводі цього прокурора. "Колегія суддів ухвалила: відмовити у задоволенні заяви підозрюваної Савченко про відвід прокурору Климовичу", - сказав Паленик.

Після того, як суд не задовольнив це її клопотання, Савченко заявила відвід ще і колегії суддів.

Адвокати народного депутата підтримали це її клопотання. "Я підтримую клопотання Савченко, оскільки бачу упередженість суду", - сказав адвокат Віктор Чевгуз.

Прокурори заперечили проти задоволення клопотання про відвід колегії суддів.

Судді пішли до нарадчої кімнати для вирішення питання про відвід.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 20 травня без права внесення застави.

Суд відмовив Надії Савченко у відводі прокурора, вона заявила відвід суддям

Новини по темі