Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Видатні жінки - прототипи нової колекції ляльок Barbie

8.03.2018 р., 11:45

Американська компанія "Mattel" випустила серію із 17 ляльок, прототипами яких стали жінки, що надихають.

Героїнями серії стали американський фізик та математик NASA Кетрін Джонсон, мексиканська художниця Фріда Кало, триразова олімпійська чемпіонка Геббі Дуґлас та інші, передає Радіо Свобода.

Колекція присвячена Міжнародному жіночому дню та покликана надихнути дівчат реалізувати свій невичерпний потенціал, як це зробили прототипи ляльок.

Напередодні кампанії, аналітики "Mattel" провели опитування серед матерів та дізнались, що 86% із них переймаються прикладами для наслідування, які обирають їхні діти.

Прототипом для ляльки Барбі стала також популярна польська телеведуча та журналістка Мартина Войцеховська. Вона стала першою полькою із власною лялькою Барбі.

Зазначимо: це не вперше "Mattel" долучається до соціальних кампаній. Раніше компанія випустила лінійку ляльок Барбі, присвячену різним професіям, аби показати, що дівчата можуть працювати тим, ким вони захочуть. Також виробники ляльки Барбі змінили консервативний погляд на колір шкіри та статуру ляльки, додавши різноманітні варіації її образу.

Видатні жінки - прототипи нової колекції ляльок Barbie