Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

МЗС України направило Росії ноту через "вибори" в окупованому Криму

23.02.2018 р., 20:52

Міністерство закордонних справ України працюватиме над тим, щоб всі залучені до організації виборів президента РФ на території окупованого Криму потрапили під санкції.

Про це заявив глава МЗС Павло Клімкін у Twitter.

“Будемо працювати над тим, щоб всі залучені до виборів президента РФ на території окупованого Криму потрапили під відповідні санкції”, - написав він. Також Клімкін повідомив, що МЗС України направило ноту протесту Міністерству закордонних справ Росії, в якій наголосило на неприпустимості проведення виборів на території окупованого Криму.

"Надіслали ноту МЗС РФ: 1. Рішучий протест проти виборів президента РФ на території окупованого Криму. 2. Застерегли від спроб організувати вибори на території окупованого Донбасу. 3. Наголосили, що не може бути ніяких виборів у диппредставництві РФ на території України без повного виконання перших двох умов", - зазначив він.

Зазначимо, вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року.

Президент України Петро Порошенко в рамках участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки 16 лютого закликав не визнавати результати виборів президента РФ в окупованому Криму.

МЗС України направило Росії ноту через "вибори" в окупованому Криму

Новини по темі