Мобільний додаток

У 2018 очікуємо на прем'єри двох патріотичних стрічок

28.01.2018 р., 16:11

В Україні цього року, крім прем'єри фільму "Крути 1918", очікується ще один патріотичний фільм - про Симона Петлюру.

Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко під час урочистостей, що відбулися біля Меморіалу пам'яті Героїв Крут на Чернігівщині, повідомляє Укрінформ.

"Пам'ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не лише через монументи. Ми з нетерпінням чекаємо в цьому році на прем'єру художнього фільму про Героїв Крут. Я переконаний, що цей фільм стане в один ряд із такими фільмами, як "Кіборги", який зібрав величезну аудиторію в цілому по Україні. Він буде перекладений іноземними мовами та показаний по всьому світу. В цьому році ми очікуємо і прем'єру художнього фільму про Симона Петлюру - "Таємні щоденники Симона Петлюри". Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде й надалі", - запевнив Розенко.

За словами Віце-прем'єра, юнаки, які 1918 року загинули біля станції Крути, подали приклад кожному з нас - політикам, воїнам, волонтерам, нинішньому поколінню молоді. Нинішня молодь у складі Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ, Державної прикордонної служби, Нацполіції належним чином захищає Україну від російських агресорів.

Нагадаємо, цьогоріч у прокат вийде історичний фільм "Крути 1918. Захист". Це перший повнометражний фільм про легендарний бій студентів із більшовиками. Зйомки картини вже завершилися. Прем'єра в Україні запланована на 6 грудня 2018 року.

У 2018 очікуємо на прем'єри двох патріотичних стрічок

Новини по темі