Мобільний додаток

КМДА обіцяє захистити безпритульних тварин

24.01.2018 р., 14:27

У Києві прийнята міська цільова програма контролю за утриманням домашніх тварин і регулювання чисельності безпритульних тварин тільки гуманними методами.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

"Місто системно працює над покращенням умов у муніципальному притулку для тварин і підтримує приватні притулки. Напади на притулок "SOS" будуть ретельно вивчені поліцією", заявив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук.

Притулок для тварин "SOS" - перший в Україні. Розпочав діяльність у 1997 році. До того часу на місці сьогоднішнього притулку впродовж 55 років функціонував "Цех із утилізації тварин", в якому сотнями тисяч знищувалися безпритульні тварини.

За інформацією президента Товариства захисту тварин "SOS" Тамари Тарнавської, впродовж тривалого часу притулок неодноразово піддавався атакам "догхантерів": вони отруювали та обстрілювали з вогнепальної зброї собак і сам притулок, намагалися його підпалити.

Нагадаємо, міська влада надає активну підтримку трьом найбільшим притулкам: "SOS" у Пирогові, "Київському товариству захисту тварин" (притулок у Гостомелі), благодійному фонду "Сіріус" (с. Федорівка). Зокрема, виділяються кошти на закупівлю кормів для тварин. Із минулого року Київ збільшив загальну допомогу цим трьом притулкам до 800 тисяч гривень на рік.

КМДА обіцяє захистити безпритульних тварин

Новини по темі