Мобільний додаток

Глава Мінсоцполітики анонсував збільшення пенсій військовослужбовців

20.01.2018 р., 16:31

Реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців збільшить розмір їхніх пенсій на 77% та врахує інтереси учасників бойових дій.

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв’ю, розповідаючи про реформу пенсійного забезпечення працівників силових органів, повідомляє Урядовий портал.

"Середня пенсія по країні зросла до 2448 гривень, а середня пенсія силовиків становить 2600 гривень... Військові повинні мати більшу пенсію, і після проведення змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців, за нашими розрахунками, пенсії військових мають зрости не менш як на 77 відсотків", - заявив глава Мінсоцполітики.

Він нагадав про доручення глави Уряду щодо першочергової підтримки саме тих військових, які брали участь у бойових діях. Механізми, що запроваджує реформа, дозволять диференціювати у напрямку збільшення розмір пенсій цих військових у порівнянні з військовослужбовцями, які перебували в тилу, пояснив міністр.

Нагадаємо, перерахунок пенсій військовослужбовців відбувся з 1 січня 2018 року після прийняття Верховною Радою відповідного закону.

Глава Мінсоцполітики анонсував збільшення пенсій військовослужбовців

Новини по темі