Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

На Чернігівщині роздержавлено майже третину комунальних газет

3.01.2018 р., 18:30

З 26 комунальних газет Чернігівщини, що підпадають під роздержавлення, незалежність на сьогодні отримали 7 видань, наближаються до цього ще 8.

Про це повідомив департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

"Триває реформування й у нашій області - тут йому підлягають 26 комунальних газет. Сім із них вже офіційно отримали новий статус. На завершальній стадії реформування перебувають ще 8 видань", - зазначається у повідомленні.  В департаменті сподіваються, що в січні 8 редакцій, які вже пройшли найскладніші етапи реорганізації, отримають нові свідоцтва про реєстрацію, і кількість реформованих ЗМІ зросте до 15.

Єдиним виданням, що має проблеми, є ріпкинська районна газета "Життя Полісся". Адже місцева влада досі не ухвалила рішення про вихід зі складу її співзасновників. Тож, якщо до кінця 2018-го вона цього не зробить (або не будуть внесені зміни до законодавства), з 1 січня 2019 року газету закриють.

За інформацією Держкомтелерадіо України, станом на 29 грудня 2017 р., в державі реформовано 148 друкованих ЗМІ, з них 130 видань, які обрали перший етап реформування. Усі вони зберегли назву, цільове призначення, мову видання та тематичну спрямованість.

Як відомо, роздержавлення комунальної та державної преси має завершитись до 1 січня 2019 року.

Новини по темі