Мобільний додаток

НСТУ підготувала подарунок шанувальникам спортивних баталій

3.01.2018 р., 12:40

ПАТ "Національна громадська телекомпанія України" (НГТУ) уклала договір про придбання прав на трансляцію в Україні зимових Олімпійських ігор-2018 і літніх Олімпійських ігор-2020 із медіа компанією "Discovery Communications", до портфоліо якої входять телеканали "Eurosport".

Про це повідомляє прес-служба НСТУ.

"Це надасть можливість громадському замовнику показувати трансляції Олімпіади майже на всій території України. Перебіг змагань транслюватимуть у форматі SD і HD-Сімулкаст на сайті телеканалу UA: ПЕРШИЙ", - йдеться у повідомленні.

За словами віце-президента, управляючого директора "Discovery Networks" у Північно-Східній Європі Анни Пак Бурден, UA: ПЕРШИЙ покаже важливі зустрічі і фінальні етапи головних змагань, а тим, хто захоче стежити за кожним змаганням у повному обсязі, будуть доступні ефіри "Eurosport 1", "Eurosport 2", і понад 4000 годин трансляцій в "Eurosport Player".

У свою чергу, президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка наголосив, що завдяки телевізійним трансляціям українці зможуть побачити змагання "найсильніших атлетів і вболівати за своїх співвітчизників".

Нагадаємо, до старту зимових Олімпійських ігор-2018, що триватимуть з 9 до 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані, залишилося менше 50 днів.

НСТУ підготувала подарунок шанувальникам спортивних баталій

Новини по темі