Мобільний додаток

Суд наклав арешт на кошти Чмиря

26.12.2017 р., 12:55

У Києві Печерський райсуд наклав арешт на 1,2 млн доларів, що були вилучені в екс-заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Юрія Чмиря.

Про це йдеться в матеріалах суду, повідомляє Тиждень.

Так, у липні було проведено обшук індивідуальних банківських сейфів в Укрсіббанку, під час яких правоохоронці вилучили в Чмиря кошти на загальну суму 1 182 900 доларів. Згодом, у жовтні зазначена сума була визнана речовими доказами.

Наголошується, що в слідства є достатні підстави вважати, що вилучені кошти були одержани з неофіційних джерел, з яких не були сплачені податки в державний бюджет.

Нагадаємо, 20 липня прокурор Сумської області Віталій Матвійчук підписав повідомлення про підозруколишньому високопосадовцю із оточення Януковича, а на даний час депутату Сумської обласної ради Юрію Чмирю. 1 серпня прокуратура завершила розслідування у цій справі. 18 серпня прокуратура Сумської області спрямувала до суду обвинувальний акт.

Як відомо, Янукович призначив Чмиря заступником голови Адміністрації президента у розпал Майдану у грудні 2013 року, зробивши його куратором медіаполітики.

Новини по темі