Мобільний додаток

Майбутні вибори в Росії можуть активізувати бої на Донбасі

21.12.2017 р., 13:41

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не виключає активізації бойових дій та посилення військових провокацій на Донбасі під час передвиборчої кампанії президента РФ Володимира Путіна.

Про це секретар РНБО повідомив в аеропорту "Київ" під час презентації системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства, повідомляє УНІАН.

"Жодних реальних причин для припинення роботи російських представників в СЦКК не існує. Причини виключно політичні, причини виключно провокативні - це виборча кампанія Путіна, під час якої ми не виключаємо посилення військових провокацій і активізації військових дій. Для цього вони відводять свої офіцерів від лінії розмежування і це є реально проблема", - заявив він.

Збройні сили України готові дати відсіч будь-яким провокаціям агресора. Україна знайде механізми як завадити цим провокаціям. У всякому разі ЗСУ готові захищати Україну і поступок ніяких не буде, наголосив Олександр Турчинов.

Нагадаємо, 18 грудня в МЗС РФ заявили, що Росія припиняє роботу свого представництва в СЦКК. У МЗС України вважають, що це рішення РФ істотно підриває Мінські угоди.

У Генштабі ЗСУ підкреслили, що заяви РФ про нібито зневажливе ставлення українських військовослужбовців до російських колег у СЦКК не відповідають дійсності.

У Спеціальній моніторингової місії ОБСЄ заявили, що СЦКК відіграє важливу роль у виконанні Мінських угод і гарантуванні безпеки спостерігачів місії.

20 грудня представник України в робочій підгрупі з питань безпеки ТКГ Євген Марчук повідомив, що Росія готова повернути своїх військових до СЦКК за певних умов.

Майбутні вибори в Росії можуть активізувати бої на Донбасі

Новини по темі