Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Половина всіх мігрантів у Польщі - українці

29.11.2017 р., 09:34

Заступник голови Гданська констатував проблеми на національному рівні. Українці становлять половину з усіх мігрантів у Республіці Польща.

Про це під час брифінгу на саміті мерів повідомив заступник мера Гданська Вєслав Белавський, передає РБК-Україна.

"Я в захваті від українців, я люблю їх. В Україні абсолютно фантастичні перспективи. Українці - чудові люди. На національному рівні, на жаль, виникли проблеми на культурно-історичному ґрунті. У нас українці становлять половину всіх мігрантів. Ми намагаємося інтегрувати їх ", - сказав він.

Крім того, на думку Белавського, столиця України в даний момент динамічно і швидко розвивається. "Київ за останні 5 років дуже змінився. Останній раз я був тут 5 років тому", - додав він.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступає за створення каналу комунікації з Польщею із загальних проблемних питаннь. "Давайте створимо якийсь дуже простий канал комунікації. Ми завжди готові. І перед тим, як щось зробити, разом це розглядати. Наприклад, ми вважаємо, що з приводу пам'ятника нам потрібна дискусія. Давайте також дискутувати з інших питань. Ми до цього готові", - заявив Павло Клімкін.

Половина всіх мігрантів у Польщі - українці

Новини по темі