Мобільний додаток

Безпілотні авто можуть виїхати на дороги Британії до 2021 року

20.11.2017 р., 10:05

Міністр фінансів Великої Британії Філіп Хеммонд має 22 листопада оголосити у промові, що на розробку безпілотних автомобілів, які мають з'явитися на дорогах країни вже 2021 року, буде виділено 75 мільйонів фунтів.

Про це йдеться у фрагментах проекту бюджету, опублікованих у неділю, повідомляє DW.

"Велика Британія виділить 75 мільйонів фунтів (близько 84 мільйонів євро) на розробку штучного інтелекту і безпілотних автомобілів, які мають з'явитися на дорогах країни вже 2021 року", - йдеться у повідомленні.

За оцінками уряду, обсяг коштів у індустрії безпілотних авто до 2035 року зросте до 28 мільярдів фунтів. Масове використання безпілотних авто потребуватиме розвитку технології зв'язку 5G. На це уряд планує виділити 160 мільйонів фунтів. 

Окрім того, британський уряд має оголосити про виділення 400 мільйонів фунтів компаніям, які планують встановити станції підзарядки для електромобілів по всій країні. Британці, які придбають електромобіль, також можуть сподіватися на компенсацію від уряду. Таким чином Лондон намагається виконати свої зобов'язання зі скорочення обсягів парникових газів.

Новини по темі