Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

БПП та "Народний фронт" припинили переговори про об’єднання

10.11.2017 р., 09:56

Парламентські фракції "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" вийшли з переговорів про об’єднання в єдину політичну силу. Це сталося на тлі очевидного похолодання відносин між правлячими партіями. Кожна зі сторін запропонувала умови, на які учасники перемовин не готові були погодитися.

Про це з посиланнями на джерела в обох політсилах пише "РБК-Україна".

Нагадаємо, інформація про те що БПП та НФ розпочали переговори про об’єднання з’явилась у червні цього року. Головною передумовою цього стало формування загального списку для походу на чергові парламентські вибори.

Однак вже тоді виникли певні проблемні питання в кожної зі сторін. Так, у БПП були не надто задоволені низьким рейтингом "Народного фронту". НФ же наполягав на тому, що об’єднання має відбутися на пропорційній основі 50/50. Що теж викликало обурення в пропрезидентських депутатів. У відповідь "фронтовики" заявляли, що готові будуть піти на президентські вибори самостійно, що значно ускладнювало висунення Порошенка на другий термін, адже обидві політсили працюють в одному електоральному полі. Окрім того, Петро Порошенко теж не підтримував ідею об’єднання, і на зустрічі фракції це питання не піднімав.

Зараз же, за інформацією з джерел як у БПП, так і в НФ, консультації на цю тему остаточно припинені. Це сталося на тлі очевидного похолодання відносин між правлячими партіями. Причиною цього стали напружені відносини між Порошенком та з одними з лідерів НФ Арсеном Аваковим.

БПП та "Народний фронт" припинили переговори про об’єднання

Новини по темі