Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

"Армія ФМ" розширила мовлення на території АТО

9.11.2017 р., 17:10

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України, м. Київ (позивні "Армія ФМ – військове радіо") отримала дозволи на тимчасове мовлення на території проведення АТО.

Відповідне рішення ухвалене Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення 9 листопада, повідомляє прес-служба регулятора.

"Радіостанція мовитиме на таких частотах: 88,8 МГц – у м. Бахмуті, 91,2 МГц – на КППВ "Майорське" Донецької області і 91,9 МГц – у смт Станиці Луганській, 100,1 МГц – у м. Попасній, 107,3 МГц – у м. Світлодарську, 90,8 МГц – у селі Бахмутівці Луганської області)", - йдеться у повідомленні.

Також телерадіостудія переоформила на себе дозволи на мовлення на тих частотах, де раніше співпрацювала з ТОВ "Комунікаційне агентство "Сума технологій". Зокрема, це – 87,8 МГц у смт Гірнику, 89,1 МГц у смт Очеретиному, 87,6 МГц у м. Волновасі,  89,0 МГц у м. Слов’янську і 89,5 МГц у м. Маріуполі Донецької області та 91,6 у смт Новоайдарі Луганської області.

Раніше повідомлялося, що 23 серпня Нацрада визначила радіостанції "Армія FM", "Радіо М" і "Тризуб ФМ" переможцями конкурсу на вільні FM-частоти у Донецькій і Луганській областях. Їм видано ліцензії на цілодобове мовлення терміном на 7 років.

"Армія ФМ" розширила мовлення на території АТО

Новини по темі