Мобільний додаток

Генпрокурор зустрівся з групою підтримки прикордонника Колмогорова

2.11.2017 р., 20:28

Генеральний прокурор Юрій Луценко зустрівся з представниками ініціативної групи на підтримку прикордонника Сергія Колмогорова, якого судами першої та другої інстанцій визнано винним у вбивстві людини.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Зазначається, що спільним прагненням сторін під час зустрічі було "забезпечення об’єктивності у згаданій справі, оскільки вона є безпрецедентною в розрізі оцінювання дій військовослужбовців в умовах ведення неоголошеної війни".

Нагадаємо, учасник АТО прикордонник Сергій Колмогоров засуджений до 13 років ув'язнення за вбивство людини.

За інформацією Держприкордонслужби, 9 вересня 2014 року він чергував на блокпосту в районі Маріуполя. Під час несення служби військовослужбовці побачили неподалік від берега моря автомобіль, який блимав фарами, подаючи якісь сигнали, а потім поїхав у бік блокпоста. На вимогу зупинитися для перевірки документів водій лише натиснув на газ і пішов на прорив. Попереджувальні постріли не зупинили порушника, швидкість транспортного засобу зростала. Сергій Колмогоров разом із іншими військовослужбовцями відкрив вогонь на ураження.

У результаті пасажирка транспортного засобу загинула, а водій, уродженець Донецька, не постраждав. Пізніше, після кількох допитів, він виїхав до Росії.

Як з'ясувало слідство, вогонь по автомобілю одночасно вели дев'ять осіб. Але цивільний суд Маріуполя засудив лише Колмогорова. Апеляційний суд Донецької області( м. Маріуполь) залишив вирок чинним.

Новини по темі