Мобільний додаток

Поховальна молитва за Аміною відбудеться тільки для найближчих...

31.10.2017 р., 19:25

В Ісламському культурному центрі у Києві проведуть поховальну молитву за Аміною Окуєвою, яку напередодні вбили на Київщині.

"Сама молитва триватиме 10 хвилин. Публічної церемонії прощання в Ісламському культурному центрі з Окуєвою не буде - після поховальної молитви тіло Аміни вивезуть з цього приміщення, і прощатися з нею будуть в іншому місці, і тільки найближчі родичі. Про місце прощання, а також час та місце її поховання не повідомлять публічно у зв'язку із заходами безпеки", - йдеться у повідомленні.

В Ісламському культурному центрі також додали, що на церемонії поховальної молитви за Окуєвою також очікуються політичні діячі, але не уточнили, хто саме.

Нагадаємо, 30 жовтня біля селища Глеваха Київської області невідомі відкрили вогонь по чеченських добровольцях Аміні Окуєвій та Адаму Осмаєву. Окуєва загинула, Осмаєва поранено.

Попередній замах на Осмаєва та Окуєву було вчинено 1 червня на Подолі у Києві. Тоді Окуєва зуміла нейтралізувати й поранити нападника.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Росію у вбивстві Окуєвої. Нардеп Ігор Мосійчук вважає, що замах на нього, а також вбивства Окуєвої і Тимура Махаурі вчинила одна й та сама диверсійна група.

Поховальна молитва за Аміною відбудеться тільки для найближчих...

Новини по темі