Мобільний додаток

Фестиваль стріт-арту KharkivSmartFеst стартував у Харкові

14.10.2017 р., 10:59

Другий за рахунком фестиваль стріт-арту KharkivSmartFеst стартував на літньому майданчику за будівлею Харківського національного академічного театру опери і балету ім. Лисенка.

Коментар дала організатор фестивалю, директор творчої групи Kailas-V Яна Волк.

"Нинішній фестиваль приурочений до Днів Данії-2017, що розпочалися у місті з метою популяризувати цю країну. До Харкова з'їдуться 10 найкращих українських художників. Загальними зусиллями буде розписана найбільша стіна театру, причому харків'яни розмалюють верх стіни видами Данії, а гості у вільному стилі розпишуть низ стіни. Це буде класичне граффіті, обрамлене картинами", - відзначила організатор фестивалю.

За словами учасниці відкриття фестивалю, заступника керівника місії Посольства Данії в Україні Єви Марії Фріди Баліз, фестиваль - прекрасна задумка: "За основу взяли казки Ганса Крістіана Андерсена: мікс з використанням граффіті".

Ідею фестивалю підтримав і заступник генерального директора оперного театру Ігор Тулузов: "Молоді художники, які працюють у стилі граффіті, не раз намагалися розмалювати стіну малозрозумілими малюнками. Тепер же запропоновано конкретну ідею. Вона співпадає з нашим рішенням віддати літній майданчик реалізаторам молодіжних проектів".

Додамо, що фестиваль триватиме до 20 жовтня. Загальна площа малюнків перевищить 500 кв. метрів. За підсумками фестивалю відбудеться презентація граффіті.

Новини по темі