Мобільний додаток

На Донеччині викрито інформаторську мережу "ДНР"

25.09.2017 р., 19:18

Співробітники Служби безпеки України викрили у Волноваському районі Донеччини мережу інформаторів терористичної організації "ДНР".

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Правоохоронці встановили, що уродженець Волноваського району у 2014 році приєднався до одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР. Упродовж 2016 - 2017 років бойовик залучив до співробітництва як інформаторів декількох місцевих жителів рідного району, які залишилися на території підконтрольній українській владі", - інформують у спецслужбі.

Інформатори за вказівкою бойовика збирали дані про переміщення, дислокацію військової техніки та підрозділів сил АТО поблизу лінії розмежування і телефоном передавали інформацію терористам, наголошують в СБУ. Координати, які передавали зловмисники, використовувалися бандугрупованнями для обстрілів позицій Збройних Сил України.

Поінформуємо, двох активних учасників інформаторської мережі затримали за місцем їх проживання, щодо решти зловмисників тривають відповідні процесуальні дії. Щодо організатора мережі, який перебуває на тимчасово контрольованій бойовиками території, СБУ розпочала процедуру спеціального досудового розслідування для заочного засудження.

На Донеччині викрито інформаторську мережу "ДНР"

Новини по темі