Мобільний додаток

Незалежні директори Нафтогазу йдуть у відставку

20.09.2017 р., 09:24

Останні незалежні члени наглядової ради Нафтогазу Пол Ворвік та Маркус Річардс повідомили компанію про намір піти у відставку.

Своє рішення вони пов'язують зі згортанням реформ з боку уряду. Про це йдеться у листі Ворвіка та Річардса, повідомляє прес-служба Національної акціонерної команії "Нафтогаз України".

"Незважаючи на запевнення, які були надані членам наглядової ради представниками вищого політичного керівництва України, протягом останніх п'яти місяців не сталося жодних суттєвих зрушень вперед. Жодна з дій, які знаходяться під контролем уряду, не була виконана. Навпаки, рівень політичного втручання в роботу Нафтогазу продовжує зростати і став, на жаль, очевидною нормою", - йдеться у листі.

Також вони зазначили, що у квітні 2017 року вже висловлювали представникам Кабінету міністрів позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління Нафтогазу.  На сайті компанії повідомляється, що 20 вересня, об 11:00 відбудеться брифінг керівництва групи Нафтогаз (Андрія Коболєва, Юрія Вітренка, Сергія Коновця, Миколи Гавриленка, Олега Прохоренка, Мирослава Химка) щодо рішення незалежних директорів покинути наглядову раду компанії.

Раніше повідомлялося, що навесні 2017-го незалежні члени наглядової ради "Нафтогазу" Чарльз Проктор, Маркус Річардс і Пол Уорвік попереджали уряд про можливий відхід в разі відсутності зрушень у вирішенні хронічних проблем НАК.  Їх позицію підтримала і Юлія Ковалів, тодішня голова наглядової ради "Нафтогазу". Проктор залишив компанію 30 вересня. 3 квітня Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради компанії за власним бажанням.

Зазначимо, що до наглядової ради "Нафтогазу" входило п'ятеро членів: екс-міністр енергетики Володимир Демчишин, Юлія Ковалів та іноземці Ворвік, Проктор і  Річардс.

Незалежні директори Нафтогазу йдуть у відставку

Новини по темі