Данілов: Говорити про можливу відставку Міністра оборони можна буде лише тоді, коли буде відповідний указ Президента

Данілов: Говорити про можливу відставку Міністра оборони можна буде лише тоді, коли буде відповідний указ Президента

На тлі скандалу із закупівлями довкола Міністра оборони України Олексія Резнікова почали з’являтися чутки про його відставку. Чи мають вони підґрунтя, Українське Радіо дізнавалось в секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова. 

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Ліга.net

"Є відповідні процедури, які мають бути пройдені: розгляд питання у Верховній Раді України та указ президента щодо відставки. Коли вони будуть, тоді ми зможемо говорити про це", – прокоментував чутки про відставку Міністра Резнікова Олексій Данілов. 

Разом з тим, секретар РНБО наголосив, що в умовах повномасштабної війни, коли Росія перемогти нас військових шляхом не спроможна, питання внутрішньої дестабілізації в Україні для ворога є пріоритетним. Тож українське суспільство та журналісти зокрема мають ретельно перевіряти всі факти та деталі резонансних справ: "Росіяни будуть робити все можливе й неможливе, закидати величезну кількість різної інформації, частина з якої може відповідати дійсності, а частина – ні". 

"А коли ми починаємо інтерпретувати ті чи інші речі, не ознайомившись ретельно з документацією, то можемо завдати шкоди нашій країні", – констатував Данілов.