Мобільний додаток

Експерти визначили наступні цілі Путіна

19.09.2017 р., 13:46

Наступні цілі Путіна - Білорусь та кордон України і Молдови, заявив виконавчий віце-президент аналітичного центру Atlantic Council Деймон Вілсон у своїх свідченнях перед комітетом Сенату США з питань збройних сил.

Про це повідомляє Радіосвобода.

Тактика Росії – вельми виважена: вони знають, що програють у відкритій конфронтації із Заходом, тому намагаються нападати на легкі цілі, там, де відповідь Заходу може виявитись слабкою і неоднозначною. Найбільш легкою ціллю для Путіна може виявитись Білорусь, вважає експерт.

"Можливо, вони і не підуть після навчань, вони щось зроблять, щоб посилити хватку навколо Білорусі", – зазначив Вілсон. Легка перемога дозволить Путіну і далі розігрувати карту націоналізму у внутрішній політиці, демонструвати велич своєї адміністрації, не очікуючи на реакцію Заходу, на відміну від Донбасу, який перетворився на велику проблему для Путіна.

Друга можлива сфера дестабілізації, на думку експерта, це – кордон України та Молдови. Зараз є домовленість між Молдовою та Україною, щоб встановити контроль на кордоні на сході Придністров’я. За домовленістю, українці дозволять молдовським прикордонникам розташуватись на території України, так як вони не можуть перебувати на території Придністров’я. Це буде чудово для контролю за незаконними потоками через кордон, але обмежить свободу маневрів для Росії.

Новини по темі