Мобільний додаток

Продавати алкоголь у МАФах Київрада заборонила

14.09.2017 р., 19:10

Київська міська рада заборонила продаж алкоголю в МАФах.

Як повідомляє прес-служба Київради, за це рішення проголосував 81 депутат.

Депутати вважають, що це рішення має позитивно вплинути на комфорт киян і врегулює торгівлю алкогольними і слабоалкогольними напоями у тимчасових спорудах.

"Тривалий час у Києві існувала законодавча колізія. Згідно з чинним законодавством, алкогольні напої можна продавати тільки в капітальних спорудах…Тимчасові споруди жодним чином не відносяться до капітальних споруд і тому фактично, видаючи договори пайової участі на продаж алкогольних напоїв у тимчасових спорудах, ми порушуємо чинне законодавство. Це рішення врегульовує таку колізійну ситуацію", – сказав автор документа, депутат фракції "Солідарність" у Київраді Владислав Михайленко.

Нагадаємо: у березні минулого року Київрада вже ухвалювала рішення про демонтаж МАФів, з власниками яких не укладено договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Києва, а також заборону продажу алкогольних напоїв у них. У квітні 2016 року міський голова Києва Віталій Кличко підписав це рішення. Після цього відбулися протести біля Київради – мітингувальники вимагали дозволити продаж алкоголю у кіосках. Проте це рішення Київради оскаржували в суді.

Продавати алкоголь у МАФах Київрада заборонила

Новини по темі