Мобільний додаток

Трамп скасував програму захисту молодих мігрантів (Аудіо)

6.09.2017 р., 11:48

Президент США Дональд Трамп скасував програму "DACA", що захищала від депортації нелегальних мігрантів, які в'їхали до країни неповнолітніми. Це було однією з передвиборчих обіцянок Трампа.

З подробицями – наша кореспондентка в США Аліса Прожогіна:
                   
"Програма під назвою "Відкладені заходи щодо дітей-іммігрантів" була ухвалена п'ять років тому президентом Бараком Обамою. Вона надає певним групам нелегальних іммігрантів, які прибули в США у віці до 16 років, захист від депортації на два роки з наступним продовженням і можливістю отримання дозволу на працевлаштування. Скасування програми торкнеться майже 800 тисяч осіб, що проживають в Сполучених Штатах.
        
Адміністрація Білого дому передасть це питання на розгляд Конгресу. В разі, якщо президент і законодавці не зможуть домовитися про надання дітям-іммігрантам легального статусу, їм загрожуватиме депортація.
        
Рішення глави Білого дому викликало гостру критику провідних членів Республіканської партії, до якої належить й сам Трамп. А лідер демократів в Палаті представників конгресу США Ненсі Пелосі назвала рішення про закриття програми "жорстким актом політичного боягузтва". З критикою також виступили колишній президент США Барак Обама та засновник соціальної мережі Фейсбук Марк Цукерберг.
        
Незгодні з рішенням Дональда Трампа активісти вийшли на демонстрації протесту по всій країні - від Нью-Йорка і Вашингтона до Денвера і Лос-Анджелеса".

Аліса Прожогіна, США, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Трамп скасував програму захисту молодих мігрантів (Аудіо)

Новини по темі