war

Президент нагородив українських військових державними нагородами

3.09.2017 р., 15:48

Президент Петро Порошенко відзначив 67 військовослужбовців ЗСУ та нацгвардійців державними нагородами за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це повідомляє сайт Глави держави.
    
"Президент Петро Порошенко підписав Указ №259/2017 "Про відзначення державними нагородами України". За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку Глава держави нагородив 67 військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджено 45 військовослужбовців   Збройних Сил. 11 військовослужбовців ЗСУ та одного військовослужбовця Нацгвардії нагороджено посмертно орденом "За мужність" III ступеня.

Нагадаємо, в Україні вже понад 16 тисяч українських героїв отримали високі державні нагоди, з них більше 2600 - посмертно, а 44 найвидатніших українці відзначені високим званням Герой України.

Президент нагородив українських військових державними нагородами

Новини по темі