Мобільний додаток

Як ЗСУ виходили з-під Іловайська

29.08.2017 р., 11:50

Доброволець з батальйону "Миротворець" в роковини Іловайської трагедії нагадав, як українські бійці виходили з оточення та що їм довелося пережити.

Про це йдеться в інтерв'ю виданню Апостроф.

За його словами, під час виходу колона українських військ отримала наказ зупинитися посеред поля, на відкритій місцевості. "Росіяни і сепаратисти пострілювали, але не били по нас прицільно, тому що тоді ми б в паніці розбіглися. Міни падали на відстані 500 метрів від нас. Командування сказало, що ніби як коридору нема", - розповідає боєць.

Згодом, підрозділ зрозумівши, що мирного виходу не буде, пішов прориватися з боєм до лісосмуги, де начебто стояла Нацгвардія. "Однак це були росіяни. Вони відкрили вогонь не відразу, тому що не знали довжину колони. Ми могли б їх розбити з флангу, але нам не дали команду спішитися"  - згадує доброволець. З його слів, окупанти гатили по бійцям ЗСУ з гармат і танків.

"Як у тирі, це було схоже на Бородінський бій. Потім нашим полоненим вони говорили: ми вас чотири дні чекали. тобто чотири дні вони там окопувалися", - розповідає він.

Нагадаємо, сьгодні 3 роковини Іловайської трагедії, коли окупанти оточили підрозділи Збройних сил та добровольців біля Іловайська.

Новини по темі