Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Українці взяли "теплих кредитів" на 4 мільярди гривень

25.08.2017 р., 16:45

З жовтня 2014 року і до сьогодні близько 320 тисяч родин скористалися урядовою програмою "теплих кредитів" загалом на понад 4 мільярди гривень.

Про це свідчать результати моніторингу дії програми, який веде Держенергоефективності, повідомляє Урядовий портал.

"Цьогоріч ОСББ особливо активні у питанні енергозбереження. З початку 2017 року програмою скористалося 468 ОСББ, залучивши на енергоефективні заходи понад 100 мільйонів гривень. Це більше, ніж за весь 2016 рік, коли було видано 435 кредитів для ОСББ та ЖБК на загальну суму 61 мільйон гривень", - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він додав, що навіть минулий тиждень став вчергове рекордним - за тиждень ОСББ залучили 53 "теплі кредити" на понад 13 мільйонів гривень. Найбільшою популярністю користується утеплення індивідуального житла. Цим напрямом програми скористалися близько 210 тисяч сімей, залучивши на енергоефективні матеріали та обладнання 3,5 мільярда гривень.

Понад 21 тисяча приватних домогосподарств отримали в банках 367 мільйонів гривень на встановлення твердопаливних котлів. Більше тисячі ОСББ та ЖБК, а це близько 80 тисяч родин, стали учасниками програми, одержавши в банках 178,3 мільйона гривень на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

Нагадаємо, програма демонструє зусилля Уряду та населення на шляху до енергоощадності. Держава надає гарантовану фінансову підтримку, а населення долучається до впровадження енергоефективних заходів. У результаті родини значно менше сплачують за комунальні послуги, підвищується комфорт в оселях, а вартість утеплених квартир зростає.

Українці взяли "теплих кредитів" на 4 мільярди гривень

Новини по темі