Мобільний додаток

Слідчі ГПУ отримали дозвіл на затримання Черновецького

26.07.2017 р., 13:48

Слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл на затримання колишнього Київського міського голови Києва Леоніда Черновецького.

"25.07.2017 року слідчими ГПУ отримано дозвіл суду на затримання Леоніда Черновецького з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган. Вона нагадала, що Управлінням з розслідування злочинів, учинених злочинними організаціями, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об'єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві.  

Нагадаємо: 14 липня 2017 року колишньому Київському міському голові Леоніду Черновецькому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. "Враховуючи, що підозрюваний ухиляється від слідства та його місцезнаходження невідоме, отримано дозвіл суду на його затримання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень", - зазначила Лариса Сарган.

Слідчі ГПУ отримали дозвіл на затримання Черновецького

Новини по темі