Мобільний додаток

"Київська фортеця" демонструє здобутки українських миротворців

16.07.2017 р., 17:35

У Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" розпочала роботу експозиція "25 років в операціях із підтримання миру та безпеки", присвячена Дню українських миротворців.

"Основу виставки складає особиста колекція половника Ігоря Бондарчука - учасника миротворчих операцій, Антитерористичної операції, старшого офіцера Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, який у 2004 році перебував у складі 6 окремої механізованої бригади Багатонаціональних сил у Республіці Ірак", - йдеться в повідомленні Міністерства оборони.

В експозиції представлено понад 200 автентичних експонатів - форма одягу, головні убори, документи, нагороди та спорядження українських миротворців, фотографії тощо. 99 % автентичних предметів - це ті експонати, що пройшли через миротворчі місії в Югославії, Лівані, Сьєрра-Леоне, Ліберії, Іраку, Грузії, Косово тощо, зазначають у Міноборони.

Нагадаємо: 15 липня 2017 року Україна відзначила 25 річницю участі у миротворчих операціях. Нині 448 військовослужбовців Збройних сил України виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил у низці країн: Ліберії, Косово, Афганістані, Кіпрі, Аб’єй, Республіці Південний Судан, Демократичній Республіці Конго та Придністровському регіоні Республіки Молдова.

Новини по темі