Мобільний додаток

У США відбувається церемонія інавгурації нового президента

20.01.2017 р., 19:10

Присягу складають обраний президент Дональд Трамп і віце-президент Майк Пенс. Церемонія вступу на посаду 45 глави Білого дому традиційно відбувається на сходах Капітолію. Свої повноваження склав чинний президент Штатів Барак Обама, який очолював країну впродовж 8 років. Він залишив Дональду Трампу записку в Овальному кабінеті у Білому Домі, але про що саме там написано, дізнається лише новий президент США.

Інавгураційний парад розпочнеться о 22:00 за київським часом. Вартість квитків на інавгурацію Дональда Трампа коливалася від 25 тисяч до 1 мільйона доларів. Цікаво, що перед фотокамерами на церемонії інавгурації нова перша леді Меланія Трамп з’явилася в блакитному вбранні від одного з улюблених дизайнерів опонента її чоловіка на виборах - Хілларі Клінтон - Ralph Lauren.

Тим часом, у Вашингтоні сьогодні весь день тривають протести проти інавгурації Дональда Трапма. Натовпи людей з битами і у балаклавах трощать вітрини і автомобілі на деяких вулицях. Поліції не завжди вдається стримувати розлючений натовп.

У США відбувається церемонія інавгурації нового президента

Новини по темі