Обирай пісні. Визначай переможця

Одразу три прем’єри на радіо «Культура»

5.02.2016 р., 18:15

У понеділок, 8 лютого на каналі «Культура» стартують одразу три нові музичні програми. Їхня мета – донести до широкого слухача майстерність художніх  колективів Українського радіо. Йдеться про Заслужений академічний симфонічний оркестр, Академічний хор ім. П. Майбороди, Академічний оркестр народної та популярної музики, Великий дитячий хор та тріо бандуристок.

«Віртуози ефіру»- це щоденні п’ятихвилинні випуски, які виходитимуть упродовж дня. «Музичні легенди Українського радіо» – щосуботи о 18.15 –  про історію наших музичних колективів, їхніх художніх керівників, які зробили  великий внесок  у розвиток національного мистецтва.  

А ще на шанувальників музики щочетверга о 17.30 очікує півторагодинний  прямоефірний випуск передачі циклу «Музика в ефірі та на сцені».  Радіослухачі почують архівні записи з фондів Українського радіо, а також найновіші студійні та трансляційні, зроблені останнім часом на концертах.  Гостями студії будуть художні керівники колективів, а також провідні співаки і музиканти, які сьогодні співпрацюють із ними.

Новини по темі