Мобільний додаток

Нова сторінка «Мистецьких історій»

22.01.2016 р., 16:50

Улюблений багатьма слухачами Українського радіо, поціновувачами якісної музики проект «Мистецькі історії» повертається. Як повідомила незмінна його ведуча, заступник директора ТО «Промінь» Галина Бабій, це буде «трансформація старого проекту в малу телевізійну форму».

Оновлені «Мистецькі історії» виходитимуть на каналі Суспільного телебачення «UА:Перший». Випуски триватимуть по 12 хвилин і міститимуть по 2-3 фрагменти популярної класичної музики та короткі розповіді про історію й особливості цих музичних творів.

У першому випуску, котрий, як планується, вийде на «UА:Першому» у неділю, 24 січня, о 09:45, йтиметься про тему свят у творах всесвітньо відомих композиторів. Щодо, власне, композицій, які звучатимуть у програмі, то, як каже Галина Бабій, це буде та сама популярна класика, котра припаде до душі і знавцям, і тим, хто лише відкриватиме для себе цей жанр.

Нагадаємо, «Мистецькі історії» - це проект Українського радіо, в рамках якого було проведено цикл концертних вечорів, присвячених знаменним мистецьким датам та подіям нашої держави. Головними дійовими особами у них стали художні колективи та солісти Українського радіо.

 

  

На фото: ведуча Галина Бабій під час запису "Мистецьких історій" у Будинку звукозапису Українського радіо (Архів).
 

Новини по темі