Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Анонси - УР1

19.12.2017
 • 01:05:02 - 01:55:40
  З музичних програм Європейської мовної спілки

  З музичних програм Європейської мовної спілки

  Ведучі Літновська О.

  Твори Д.Скарлатті, А.Лотті та Д.Б.Платті у виконанні ансамблю "Епоха бароко".

  М.Брух, "Скрипковий концерт (1, 3 частини).

  К.В.Глюк, пісня Орфея з опери "Орфей і Евридика".

 • 02:07:40 - 02:59:40

  Сьогодні. Ввечері

  Ведучі Маловічко О., Науменко В.

  Чому МВФ  наполягає на підвищенні ціни на газ для населення? Аналізуємо ситуацію з експертом Економічного дискусійного клубу Юрієм Турянським.

  Наказ Держтелерадіо щодо нелегального продажу російських книжок на українському ринку у фокусі уваги  президента Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна.

  Чи призведе вихід Росії з місії ОБСЄ до посилення наступу її військових на Донбасі? Спробуємо спрогнозувати з народним  депутатом України, членом комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони України Дмитром Тимчуком.

  Майбутнє «Майдану Саакашвили». Коментує політолог Олександр Кочетков.

  Безкарне порушення прав людини в Криму. Чи можуть міжнародні інституції вплинути на Росію й посприяти захисту прав активістів кримськотатарського руху? Якою буде резолюція ООН щодо Криму? Коли і за яких умов Україна зможе повернути анексований півострів? Про все це у розмові з заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозою.

 • 03:03:40 - 03:23:40

  Сьогодні. Ввечері

  Ведучі Мялик С.

  Персона ґрата. Бюджет-2018. Які ризики виконання Головного фінансового документа країни? Як буде забезпечуватися стабільність банківської системи і гривні? Якою очікується інфляція? Чи дійсно підвищення мінімальних зарплат і пенсій вплине на середню зарплату і позначиться на реальному добробуті громадян? Гість студії голова Ради Національного банку, екс-міністр економіки Богдан Данилишин.

 • 03:23:40 - 03:48:40
  Надвечір

  Надвечір

  Ведучі Корнієнко О.

  Україну продовжує засипати снігом. Внесено корективи у роботу аеропортів, дороги чистять цілодобово.

  На Філіппінах вирує тропічний шторм. Жертвами стихії стали щонайменше 27-м людей. Деякі міста ізольовано.

  Росія припиняє роботу свого представництва у Спільному центрі контролю і координації припинення вогню на Донбасі. Україна називає це спробою втекти від відповідальності за агресію.

 • 03:48:40 - 03:59:40

  Музичні твори