Переглянути у мобiльнiй версiї
75

Euroradio2see

11 січня 2017 року о 19.00 за київським часом дивіться пряму трансляцію урочистого відкриття концертної зали Elbphilharmonie у Гамбурзі. Cимфонічний оркестр та хор Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка виконають твори композиторів різних епох, від Ренесансу до сьогодення.

 

Також пропонуємо вашій увазі запис концерту Стінга, який відбувся 12 листопада 2016 року в легендарному паризькому театрі «Батаклан», за рік після терористичної атаки. Цим концертом театр відновив свою діяльність після трагічних подій.

 

EURORADIO2SEE / Побачити Єврорадіо/ – це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відео вебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк.

Раніше, у 2016 році, Українське радіо пропонувало долучитися до прямої веб-трансляції Церемонії відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія), а також найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).