Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Euroradio2see

EURORADIO2SEE /Побачити Єврорадіо/ – це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відеовебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк

 

 

 

 

Раніше у 2018 році:

22 січня на нашій веб-сторінці можна було долучитись до перегляду концерту фольклорної музики "Звуки Балтії", присвяченого 100-річчю незалежності прибалтійський країн, за участю естонської скрипальки та співачки Маарйї Нуут,  гурту «Бралі ун Масас» (Брати і сестри) з Латвії та легендарного литовського гурту «Скілйє».

 У 2017 році:

 

30 квітня, з нагоди святкування Міжнародного дня джазу, наша веб-сторінка надала можливість переглянути пряму трансляцію концерту з Праги.


На початку року  можна було слідкувати онлайн за церемонією відкриття концертної зали Elbphilharmonie  у Гамбурзі та подивитись урочистий концерт за участю Симфонічного оркестру та хору Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка.

Раніше, у 2016 році, Українське радіо пропонувало долучитися до прямої веб-трансляції Церемонії відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія), а також найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).

 

"aLive" – музика від переселенців

До травня 2015 року Дмитро Іващенко жив у Донецьку. І зміг все розпочати спочатку в Києві, успішно виступивши у популярному українському телешоу «Голос», де виконав українську народну пісню 18 століття.

Дмитро, в жилах якого тече  українська, вірменська та азербайджанська кров, народився в Азербайджані, але у 7 років разом з родиною був змушений залишити країну через переслідування вірмен.