Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Коваль

Ірина Коваль

Закінчила юридичний факультет університету соціальних технологій і права України.

Цікавиться фотографією, малює акрилом, головне хобі у житті - діти.

Минулі передачі

 • 21.10.2017 09:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Ще 20 років тому, таких дітей з раннього віку намагалися перенавчати, бо вважалося що їм буде важко в дорослому житті. На радість, зараз відійшли від таких методів і не бачать проблем в тому, що дитина пише лівою рукою. Цієї суботи у Годині виховання поговоримо про дітей - шульг, дізнаємося в чому їх особливість та чому кількість тих хто все робить лівою, збільшується. Консультуватиме, Яніна Омельченко, провідний науковий співробітник Інституту психології ім..Костюка.

 • 30.09.2017 10:10:00
  - Промінь
  Ведучі:
  За статистикою, Україна є лідером, серед країн Європи за показником смертності серед матерів. У Годині здоров"я о 10:10 дізнаємось про небезпечні симптоми під час вагітності, коли варто терміново звернутися до лікаря. Консультуватиме, Наталія Рукомеда, лікар акушер гінеколог, кандидат медичних наук.
 • 30.09.2017 09:10:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Сучасні підлітки вражають своє жорстокістю. Звідки у дітей, які ще не бачили життя агресія і бажання завдати біль? Цієї суботи, У Годині виховання о 09:10, дізнаємося, як вплинути на підлітка і кому потрібно допомогти? Консультуватиме,  психолог Світлана Ліпінська.