Morphom і гурт "GG ГуляйГород" осучаснили архаїчну веснянку з Поділля

Morphom і гурт "GG ГуляйГород" осучаснили архаїчну веснянку з Поділля

Morphom і гурт "GG ГуляйГород" випустили спільний сингл "Веснянка", з яким взяли участь у кількох музичних конкурсах. В ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" пісню "Веснянка" презентували Андрій Антоненко з гурту "GG ГуляйГород" і Morphom Роман Черенов.

0:00 0:00
10
1x

"Ми, власне, міксуємо традиційну українську музику з сучасними денс-стилями. І саме в основі цього треку лежить архаїчна веснянка з Поділля. І коли ще проводили якісь містерії, водили весняні хороводи, ми з "ГуляйГородом" шукали з ким це можна зробити красиво, осучаснити текст, зробити якусь красиву музику. З Ромою ми багато років знайомі, спробували зробити разом і досить легко пішло. І вже буквально на етапі демо-запису треком зацікавилися організатори "Respublica FEST", що на Хмельниччині, і запропонували навіть на нього нам відзняти кліп, який ми скоро презентуватимемо. Він знятий в абсолютно фантастичній локації Бакота", - розповів музикант гурту "GG ГуляйГород" Андрій Антоненко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Прем'єра кліпу на пісню Веснянка відбудеться 16 липня.

Цікавий нюанс, планувалося, що що "GG ГуляйГород" записуватиме трек з іншим артистом, а не Морфомом.

"Насправді, Макс Пташник мав бути на вокалі, мав співати. Ми записували вокал Макса і він каже, що мені не дуже подобається, як мій вокал в електронну музику лягає. Я кажу, що давай спробу я, може, як варіант просто манеру поміняти? Я записую свій вокал, Андрюха каже, що давай твій лишимо вокал. І я кажу знову - "так". Це "так" довело до того, що ось у нас реліз трека, який називається "Веснянка", хоча мали його назвати інакше, бо весна закінчилася. Але просто всі вже запам`ятали його, як "Веснянку", тому нехай буде "Веснянка" літом, а осінню буде "Осінянка"", - розповів Morphom Роман Черенов в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

З піснею "Веснянка" "GG ГуляйГород" і Morphom беруть участь фестивалі "Українська Пісня" і телеконкурсі "Хіт-Конвеєр".

Нагадаємо, у березні Morphom випустив спільний трек з VovaZiLvova.

Фото: Яна Сочевічек. Радіо Промінь