Мобільний додаток

"Фіолет" присвятив новий сингл українським героям

30.11.2020 р., 10:00

Група "Фіолет" презентувала сингл "Бро, твори добро". Пісня стала спеціальним релізом, присвяченим учасникам українських революцій.

"27 листопада у нас вийшов новий трек "Бро, твори добро", ще один сингл з майбутнього альбому. Приурочений вихід нової пісні до Дня Свободи та Гідності, хоча це присвята всім українським героям, тим, хто брав участь у всіх українських революціях, починаючи від Революції на граніті на початку 90-х, до Дані Дідика, Каті Ганзюк, до українських вояків. Всім тим людям, завдячуючи яким, ми зберігаємо якийсь внутрішній оптимізм і рухаємося в майбутнє. Пісня не лірична, відверто бойова на фоні попередніх синглів команди. Сподіваємося, вона зрезонує в серцях і розумах нашої аудиторії", - розповів фронтмен групи "Фіолет" Сергій Мартинюк в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".   

"Бро, твори добро" - буде не останнім релізом, який "Фіолет" видасть цього року.

"Робота над новим альбомом триває поступово в рамках конкретної роботи над конкретними синглами, але паралельно з цією піснею ми ще записуємо одну новорічну тему, яка увійде до тематичної зимової збірки, яка побачить світ, якщо все буде окей, десь наприкінці грудня. Плюс поступово починаємо підсумовувати цей складний 2020-й і будувати плани на 2021-й. Можливо, з концертами дещо важче, тому що ми були змушені перенести низку акустичних концертів, але все, що стосується синглів в майбутньому році, альбому, ми намагаємося спланувати", - розповів фронтмен групи "Фіолет" Сергій Мартинюк в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".  

Творча активність "Фіолету" трохи призупинилася, бо Сергій Мартинюк захворів на COVID 19.

"Що стосується моєї захворюваності на Covid, яка підтвердилася минулого тижня, то все протікає достатньо швидко, я дуже оперативно зреагував, як тільки відчув якісь симптоми - важкість, температуру, щось інше, що там у мене було. Я фактично відразу, на другий день зранку, поїхав здавати тест, він підтвердився ввечері того ж дня. Я, само собою, самоізолювався, активно п'ю ліки, намагався, зробив спробу попередити усіх тих, хто так чи інакше проводив зі мною час, і зберігаю оптимізм, максимально включаюся в роботу менеджменту команди дистанційно. І сподіваюся, що за кілька тижнів повернуся до нормального життя. Всім здоров'я, натхнення, творіть добро і слухайте нову пісню гурту "Фіолет"!"- розповів фронтмен групи "Фіолет" Сергій Мартинюк в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".  

Нагадаємо у серпні група "Фіолет" оприлюднила другий сингл наступного альбому, реліз якого відбудеться восени 2021 року. Пісня "Залишимось друзями" видана у трьох мовних версіях - українською, білоруською та іспанською.

29 липня група "Фіолет" презентувала кліп на пісню "Слово даю". Головною темою відео стала особиста історія фронтмена Фіолета Сергія Мартинюка.

 Фото: група "Фіолет"

"Фіолет" присвятив новий сингл українським героям

Новини по темі