Обирай пісні. Визначай переможця

Популярні артистки заспівали на вірші Олени Теліги

19.10.2020 р., 11:03

На сервісі soundcloud, у вільному доступі, оприлюднена збірка пісень "Нескорений ПроRock. Олена Теліга". У створенні пісень на вірші Олени Теліги взяли участь дванадцять українських співачок, серед яких Марія Бурмака, Illaria, Саша Кольцова, ТЕЛЬНЮК:Сестри, учасниці проєктів Shopping Hour, BeTwіns, TaRuta та інших. Проєкт "Нескорений ПроRock" реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

"Якщо наші слухачі і знають щось про Олену Телігу, то це, скоріш за все, драматичні моменти її життя, це її смерть в Бабиному Яру, боротьба, боротьба. У нас вийшла дуже світла історія, як не дивно, більшість пісень мажорних, світлих. Це мене дуже здивувало, тому що мені чомусь здавалося, що це буде болісна історія. Але вона вийшла дуже світлою, можливо, через те, що робили її влітку, не знаю. І хоча рік дуже важкий, але літо і світлі настрої. Звісно, за кілька місяців ми це переслухаємо, ми це усвідомимо ще більше, тому що все дуже щільно відбувалося. Ми не завжди встигали усвідомити до кінця, що ми робимо. Це з приводу настроїв і з приводу історій. Те, що ми робили , це максимально на кінчиках пальців, на кінчиках душі, воно неусвідомлене. Воно настільки щире тому, що прикривати цю щирість просто не було часу", – розповіла музична продюсерка проєкту "Нескорений ПроRock. Олена Теліга" Таня Ша в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Організатори порахували, що робота над проєктом тривала 177 днів, за той час було випито 4212 чашок кави і літри просекко.

"Що стосується результату, тобто альбому "Нескорений ПроRock. Олена Теліга", подивимось. Молодь, яка вивчає творчість Олени Теліги і зможе послухати ці вірші, не просто почитати, не просто подивитися, що це частина шкільної програми, але й послухати їх у виконанні відомих артистів – мені здається, що це великий бонус для освіти і виховання. Я не буду зараз казати патріотичного чи жіночого, там все так намішано, кожен для себе вирішує. Але це ще одна краплина в річку любові до української літератури, до українських постатей", – розповіла музична продюсерка проєкту "Нескорений ПроRock. Олена Теліга" Таня Ша.      

Нагадаємо, збірка на вірші Олени Теліги є другою частиною проєкту Нескорений ПроRock. 

У січні були презентовані пісні на поезію Василя Стуса, а в жовтні була представлена компіляція на вірші Тараса Шевченка.

ФОТО: Facebook Tanya Sha

Популярні артистки заспівали на вірші Олени Теліги

Новини по темі