Мобільний додаток

Групи "Гапочка" і Blooms Corda записали дуетну пісню

14.10.2020 р., 10:00

Групи Гапочка і Blooms Corda випустили спільну пісню Houston.

Це перший новий трек авторства Каті Гапочки після випуску альбому "Необхідна".

"Ми вже давно працювали над цим треком, це розпочалося ще в допандемічні часи, коли я повернулася з Ізраїлю на початку березня. Скинула Дані Галико пісню, сказавши при цьому, що мені здається, що ця пісня найбільше підходить для нашого фіту, аніж для гурту "Гапочка". Мені радісно, що Даня відреагував дуже позитивно, послухав пісню, сказав, що зробить аранжування, трошки змінить свій куплет тексту, і ми почали переписуватись. Потім були довгі місяці суму та закритості від суспільства, які було, напевно, найважче пережити всім музикантам та творчим особистостям. В кінці літа ми повернулися до трека, його удосконалили, і довго шукали назву. Врешті-решт, назвали трек так, як його почув Данило. З самого початку він обізвав демку Houston і так ми вирішили назвати цей трек", ─ розповіла Катя Гапочка в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

До запису пісні Houston також були залучені музиканти, які брали участь у створенні альбому "Необхідна" групи "Гапочка".

"Не обійшлося без допомоги Євгена Якшина, який в цій пісні прописав перкусію. І ще хочу назвати людину, з якою я працюю вже постійно, ─ це звукорежисер Антон Іларіонович, який нам допоміг записати альбом "Необхідне" і допоміг з цим треком", ─ розповіла Катя Гапочка.

Наразі Катя Гапочка окрім музичної діяльності займається організацією серії поетичних вечорів "Блюз для чорного кота". Подробиці того проєкту ви дізнаєтеся 16 жовтня о 19:00 з ефіру шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: facebook.com, danylogalyko 

Групи "Гапочка" і Blooms Corda записали дуетну пісню

Новини по темі